Idealne miejsce na urlop...

Jastrzębia Góra i okolice

Jastrzębia Góra to malowniczo położone miasteczko, bardzo popularne wśród turystów z całej Polski. Miejscowość ta znajduje się nieopodal Władysławowa i stanowi doskonałą bazę wypadową do Trójmiasta czy na Półwysep Helski. Urokliwa lokalizacja, piękna, szeroka plaża oraz czyste powietrze to tylko niektóre z atutów tego miejsca.

Miasteczko jest idealnym wyborem na wakacyjny wypoczynek szczególnie dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajduje się wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dużych jak i małych urlopowiczów, natomiast na plaży, w sezonie letnim działa strzeżone kąpielisko.

Wczasowicze preferujący aktywne spędzanie wypoczynku także znajdą tutaj coś dla siebie. Rozległe, zielone tereny oraz liczne szlaki piesze i rowerowe stwarzają idealne warunki do wycieczek krajoznawczych. Fani chodzenia z kijami znajdą tu ciekawe trasy o różnej długości i stopniu trudności.

Amatorzy jazdy konnej mogą wybrać się do jednej z pobliskich stajni i skorzystać z przejażdżki na grzbiecie wierzchowca. Osoby początkujące mogą poćwiczyć swoje umiejętności pod okiem instruktorów, a zaawansowani jeźdźcy wybrać się w teren. 

Copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

logo Akcept